Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szenvedjek tovább a matekkal...

Szenvedjek tovább a matekkal és keressek újra különtanárt vagy mentessem fel magam?

Figyelt kérdés

Esti gimnáziumban vagyok 11-es, nagyon nehezen megy a matek. Hatványozás, exponenciális függvények, exponenciális egyenletek és loagaritmus ami eddig volt. A logaritmus kivételével írtunk nemrégen dolgozatot, 1-es lett, talán életemben először 0 ponttal. Semmihez nem tudtam még csak hozzákezdeni sem. Ez még csak egy tantárgy, ott van pl. a fizika is, azt sem értem, bár az talán kicsit könnyebb jelenleg mint a matek.

Mindig annyit szenvedtem a matekkal, általánostól kezdve különböző tanárokhoz jártam, így bírtam csak átvészelni az éveket. Iskola mellett dolgozom, sajnos csak olyan munkát találtam ami szinte egész napos, bár az iskolalátogatást megoldottuk, elengednek azokról a napokról amikor iskola van. A hétvégém általában szabad, de még így is nehéz lesz tanárt kerítenem akivel olyan időpontot tudok egyeztetni ami jó neki és nekem is.

Szerintetek szenvedjek vele tovább, vagy mentessem fel magam matekból mint ahogyan azt az osztály néhány tagja tette idegen nyelvből? Ha felmentetem magam, jön az újabb kérdés, mi lesz így a kötelező matek érettségivel?



2012. nov. 28. 20:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
És egy ilyen felmentés nem hat ki az egész életére az embernek ? Ha pl egy idegen nyelv megtanulására valaki alkalmatlan az nem azt jelenti, hogy az értelmi képességével van baj? Mondom azért, mert a lányom is ebben mesterkedik. De ezt a "minősítését" egy majdani munkahelyre nem fogja tovább vinni. Én sem voltam egy nyelvzseni, de legalább egy nyamvadt kettesért a szavakat megtanultam. Vagy már ilyen sincs ?
2012. dec. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!