Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem vagyok jó a asztalos...

Nem vagyok jó a asztalos szakmában, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Bútorasztalosként tanulok,és gondjaim vannak a szakmával. gyakorlaton sehogy sem akarnak össze illeszkedni a fogazások,illetve lötyög amikor össze illesztem.szeretek fával dolgozni,és asztalos lenni éppen ezért nem szeretnék iskolát/szakmát választani (mivel ipari iskolában tanulok) mit lehet tenni ez esetben,és ha valamelyikőtöknek hasonló problémája volt,hogy sikerült felül kerekedni rajta? a válaszokat előre is köszönöm!

2012. nov. 29. 13:09
 1/4 anonim válasza:
Keress magadnak egy jó szakit, aki bevezet az asztalos szakma rejtelmeiben és fogásaiban. Hol laksz?
2012. dec. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Itt nincs lehetőség képet feltenni? Megmutatnám neked, hogy a férjem, aki asztalos volt, az milyen munkát tudott alkotni.
2012. dec. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 supra01 ***** válasza:

Nyugi!

Én a fűrészelésnél csakis ék alakokat tudtam levágni a fából:D

Aztán belejöttem és kitűnően végeztem a sulit, majd technikum és egyetem!

Lehet, hogy kacska kezed van hozzá, akkor nem fog menni a dolog, de ha szereted akkor az elméleti síkon szép eredményeket érhetsz el.

De sok-sok gyakorlással nagyon szép eredményeket érhetsz el a gyakorlatban is!

2013. jan. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Félre értés ne essék,szeretek fával dolgozni és szeretnék is a továbbiakban..belejönni is jó lenne csak azzal a dologgal kell számolnom hogy 1.mivel még ügyetlen vagyok hajlamos vagyok felidegesíteni magam rajta, 2.egy olyan iskola tanulója vagyok ami kimondottan..kiemelkedő mint Ipari irányultság viszont,orbitálisan buta,drogos,alkoholista emberek vannak nálunk és sajnos az én osztályom sem marad ki ebből és csomószor ez megnehezíti a precíz munkát,a nyugodt fejjel való figyelmet,gondolkodást tehát ilyen kis hülyeségek már megtudnak gátolni ebben a célban.:\ és köszönöm a motiváló hozzászólást!:)
2013. jan. 6. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!