Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Mit jelent az asztalos szakmáb...

Mit jelent az asztalos szakmában a keret-, káva-, állvány szerkezet?

Figyelt kérdés
Az kellene hogy felsorolni hogy ez micsoda, összeépítés, alkalmazás, holnap felelek elég fontos lenne.
2010. jún. 1. 12:12
 1/2 anonim válasza:
0%

Keret: Olyan, mint a Rama, de ezt nem lehet kenyérre kenni.

Káva: Kávé lengyelül.

Állvány: Olyan, mint az ültetvény, csak ez függőleges.


Tankönyvről vagy iskolai óráról hallottál már?

2010. jún. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Te hallottál már a gyakorikerdesek.hu-ról? Na ez itt az, feltettem egy kérdést amire választ vártam, ha ennyire gyerekesen kezeled akkor inkább maradj csendben. Tankönyvbe nincs leírva normálisan, neten nincsen fennt, vizsgaidőszakban meg nincsenek óráim, nem arra voltam kiváncsi hogy mik ezek a szerkezetek azzal tisztában vagyok, de ezeket ki lehet fejezni egyetlen egy rövid mondattal is, de mivel nem jutott eszembe gondoltam itt felteszem...bocs hogy ez a gyakorikerdesek.hu...
2010. jún. 9. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!