Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Igaz, hogy az egyetemen a...

Igaz, hogy az egyetemen a vizsgák az idő elteltével egyre nehezednek?

Figyelt kérdés

Elég sokan azt mondták egyetemen, hogy érdemes minél előbb elmenni vizsgázni, mert egyre nehezedik, és nehezebb átmenni.


Megkérdeztem erről a tanárt, ő azt mondta ez nem igaz, az eredmények azért romlanak, mert aki tudja az elmegy az elején, hogy letudja, megírja jól és kész. Aki meg nem tudja annyira, ő valószínűleg legközelebb sem készül fel annyira, és kevesebben mennek át, aztán még kevesebben, és így tovább.


Más nem hallott ilyenről? Melyik lehet az igaz?


2012. nov. 29. 18:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy van, ahogy a tanár mondja.
2012. nov. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Előfordul, de alapvetően szerintem nem így van. Sokszor a felsőbbévesek szokták beijeszteni az alsóbbéveseket, hogy hű, milyen nehezek a vizsgák, pedig lehet, hogy csak azért ment nekik rosszul, mert nem tanultak rá eleget. Minden vizsgának az a titka, hogy tanulni kell rá. Jó, vannak tanárok, akik szándékosan szenyóznak, de nem ez az általános.
2012. dec. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!