Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha az ofőm...

Mit csináljak, ha az ofőm láthatólag teljesen belémesett?

Figyelt kérdés

Most lettem középiskolás. 0.-os vagyok, szóval 5 évig fogok ebbe a suliba tanulni. Nagyon bírom az ofőmet, mert tényleg tök jó fej, de mindig az én társaság

omat keresi. Mindig amikor meglát a folyosón vagy az utcán, akkor csak nekem köszön. Az osztálytársaimnak nem. Meg mindig kis érintéseket is elüt.

Mit tegyek?



2012. nov. 30. 09:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Legyél elutasító a túlzó közeledéssel szemben,
2012. nov. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
köszönj neki !! de nem légy hozzá kedves !! am meg nem biztos hogy beléd esett lehet hogy csak jó fejnek tart,de beszéld meg ezt a szüleiddel lehet hogy ciki de nem árt!! am én is 0-dik os vagyok !!
2012. nov. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
ne tételezd fel egyből a legrosszabbat, egyszerűen csak szimpatikus vagy neki, te figyelsz az órán, rajtad látszik az érdeklődés, jól tanulsz ... ne képzelj többet bele
2012. nov. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk igaz, hogy egész órán aktív vagyok, mert törit tanít és az a szenvedélyem.
2012. dec. 2. 08:47
 5/6 anonim ***** válasza:
na látod, örül, hogy talált egy diákot akit érdekel a töri és aktív
2012. dec. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Akkor köszi :)

Megnyugodtam

2012. dec. 3. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!