Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tanuljak a Panemsulis...

Hogyan tanuljak a Panemsulis biológiakönyvből?

Figyelt kérdés

Megvettem ezt a könyvet, mert úgy gondolom, hogy ez feltud készíteni az emeltre és sokan is írták hogy nagyon jó.:)

Szóval én eddig csak általánosba tanultam biológiát és jövőre lesz rendes órám és délutáni foglalkozásom is vele, eddig is volt de most új döntöttem elkezdek rendesen készülgetni hisz nem egy könnyű tárgy.

És az lenne a kérdésem hogy hogyan mennyek benne fejezetről fejezetre.. mivel az elején van egy kis bevezetés és utána egyből jön a sejt ezért kérdezem hogy haladjak a könyv szerint vagy ti hogyan gondoljátok?:)

Előre is köszönöm!:D



2012. dec. 3. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Érdemesebb a könyv szerint haladni, hiszen valamennyire követi a követelmény rendszert. (Én is abból készülök az emelt érettségire.)
2012. dec. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen de én előrölkezdem ezt ,akkor is úgy? Mi a véleményed?:)
2012. dec. 4. 10:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem célszerű a követelmény rendszer alapján tanulni és akkor tuti, hogy nem marad ki semmi. Úgyis mindet tudni kell, szóval teljesen mindegy, hogy mikor tanulnod meg. Hány % a cél?
2012. dec. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A követelmény rendszer alapján úgy érted hogy ahogy órán tanuljuk sorrenbe?:)

Először egy közép szint lehetőleg 90 felé.:D

Majd az emelt.:) hát 80 felé jó lenne..:D

2012. dec. 4. 15:33
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem. :D

Ha adsz egy e-mail címet, akkor átküldöm.:)

2012. dec. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Miért emelted ki a kérdést? Mi olyan bonyodalmas ebben?


Abban a tankönyvben nem véletlenül vannak épp úgy a tananyagrészek. Ha megnézed a tartalomjegyzékét, láthatod, hogy teljesen logikus módon van felépítve a tankönyv, a dolgok egymásra épülnek benne, és egyébként is, miért haladnál benne össze-vissza? Pláne, ha elolvasnád az előszót, akkor már tudnád, hogy mi a teendő. Idézem: "Ha vizsgára készülsz, akkor azt tanácsoljuk, hogy fejezetről fejezetre haladj, és minden fejezet végén győződj meg...". Nem árt ilyen esetben elolvasni a szerző által leírtakat mielőtt belekezdesz egy tankönyvbe.

2012. dec. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!