Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mekkora bajom lehet egy...

Mekkora bajom lehet egy igazolatlan órából ha tudtam h ott van a tanár és direkt nem mentem be + már voltam büntetésbe de más okok miatt?

Figyelt kérdés
2012. dec. 3. 19:44
 1/6 anonim válasza:
Az az eddig mulasztott órák számától függ, és attól, hogy általános, vagy középiskolában vagy-e.
2012. dec. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kérdésedből ítélve nem vagy nagy lógós, máskülönben nem aggodalmaskodnál itt a fórumon. Nem lesz belőle bajod, elég sokszor el lehet ezt csinálni, de minden alkalommal kapsz majd fejmosást, mintha k*rva nagy dolog lenne ellógni egy-egy órát. De azért ne szokj rá. Vézhelyzetben mondjuk jó, ha ,,lekési" az ember a dolgozatot, így nyer pár nap tanulási időt, viszont ha durva a tanár, ki fog belezni.
2012. dec. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
mulasztott orám nincs de attol fkggetlenül olyan óráról lógtam ami twljesen értelmetlen (latin ) csak le akartam adni az éneket ... De milyen indokot mondhatnék?
2012. dec. 3. 19:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól függ. Milyen nap volt ez, és hányadik óra? és mi az, hogy le akartad adni az éneket?
2012. dec. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
külföldön tanulok és ezért már 4 osztály fölött 3 lehetőség között lehet választani( iskola szinten ) én gimnázium félébe járok csak 12 fölött van még egy osztály( 13) .... Na és ebben a lmnyeg hogy 2. Után (otthoni 7) le lehet adni a rajzot vagy az éneket latinra vagy maradni a rajz éneknél.... Én leadtam de nem azt a tanárt kaptuk akit szerettunk volna ezért nem szeetjük az óráit ...
2012. dec. 3. 20:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, ez kicsit bonyolult nekem, de mondd azt, hogy egész órán a vécé előtt térdeltél, ne haragudjon az óramulasztásodért. Ha ezt nem tudja normálisan lereagálni, kapja be.
2012. dec. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!