Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pszichologia szakra mentem...

Pszichologia szakra mentem egyetemre, azota folyton lenezo megjegyzeseket kapok, miert?

Figyelt kérdés
Tesom folyton piszkal, hogy az milyen konnyu es azt barki eltudja vegezni, baratok, meg folyton azt hangoztatjak, hogy ahova ok mentek az mennyire nehez, az enyemet meg mennyire semmi vegigcsinalni...miert? nagyon rosszul esik:(
2009. aug. 19. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:
a tied is nehéz szak. Mindenki a másikra irigykedik, mert van amiben könnyebb a másik mindig, de van amiben sokkal nehezebb. Ne foglalkozz velük, nehéz a pszichológia.
2009. aug. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A pszichológia is nehéz. Mindenki csak sajnáltatja magát, hogy mennyit kell tanulnia, meg milyen nehéz a dolga. Neked is ezt kellett volna tenni már az elején, és akkor nem mondanák a többiek ezt. Amúgy meg ne foglalkozz velük.
2009. aug. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nekem minden álmom a pszichologia szak:)

le a kalappal előtted,másokkalmeg ne foglalkozz

2009. aug. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
A pszichológia csak annak könnyű, aki mást tanul. Tanusítom hogy nem egyszerű. Te meg ne foglalkozz másokkal. Max. irigykednek, azért szekálnak.
2009. aug. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
aranyosak vagytok, koszonom:)
2009. aug. 19. 12:51
 6/7 anonim ***** válasza:
A pszichológia akkor könnyű ha van hozzá tehetséged, ha nem akkor elég nehéz. Szerintem ne törődj velük, neked is kell majd rengeteget tanulni:)
2009. aug. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem abból indulnak ki, hogy pszichológia "is BTK" és azért sok TTK-s (pl. matek, fizika), műszakis, ÁOK-s, ÁJK-s lenézi... Pl. én is láttam olyan BTK-st, akinek egy héten 12 órája volt, ebből 5 kötelező, azokat 1 napra rakta, így teljesen "legálisan" csak heti 1 napot járt, míg nekünk kb. heti 38óránk volt rengeteg kötelezővel és heti 2 zh-val... De én nem nézek le emiatt senkit, de van akinek ez nagyon bántja a lelkét...
2009. aug. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!