Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy érezted magad, miután...

Hogy érezted magad, miután kirúgtak az egyetemről?

Figyelt kérdés

3. tárgyfelvétellel sem sikerült abszolválnom egy vizsgát, noha mindössze 4 tantárgy hiányozna már csak a végzéshez... 4. tantárgyfelvétel nem engedélyezett, így jelentkezhetek februárban újra, most pedig munkát keresek.


Volt már más is ilyen helyzetben, hogy egy sorra sikertelenséget hozó tantárgy miatt kirúgták? Én szörnyen érzem magam,mert a többi tantárgyból hoztam a 3-4-5 színvonalat (persze volt ahol a 2-esnek is örültem),de most úgy érzem hogy egy csődtömeg vagyok. Valaki ? :(


2012. dec. 9. 09:19
 1/4 anonim válasza:
100%
Majdnem ilyen helyzetben vagyok én is. Harmadszorra vettem fel egy tárgyat és jövőhéten írom belőle az utolsó javító zh-t. Nálunk fel lehet venni negyedszerre a tárgyakat is, de dékáni engedély kell hozzá. Nálatok nincs ilyen lehetőség? Ha minden eddigi tárgyad jól sikerült és már csak pár van hátra, nem lehet próbálkozni valahogy? Utána érdeklődtél? Februárban hogy lehet újra jelentkezni? Ne érezd magad csődtömegnek. Megkérdezhetem milyen szakon vagy és mi ez a tárgy? Lehet, hogy nem fekszik neked. Én a műszakival szenvedek, minden összefolyik..
2012. dec. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az a személy bírálja el a méltányossági kérelmeket 4. felvételnél,aki ezt a tantárgyat oktatja és minden év elején kijelenti hogy soha nem engedélyezi ebből a tantárgyból. Gazdasági szakon vagyok/voltam.

Februárban pedig a sima felsőoktatási jelentkezéssel gondoltam újrakezdeni munka mellett,csak hát így már csak a fizetős megoldás maradt,mivel 0 államilag finanszírozott hely van. Köszönöm hogy válaszoltál :(

2012. dec. 9. 11:10
 3/4 anonim válasza:
85%
A helyedben én mindenképp elmennék ahhoz a tanárhoz, mert ez nagyon fontos dolog. Elmondod neki, hogy már csak pár tárgyad van hátra és nagyon szeretnéd, ha adna még egy esélyt. Mondd el neki, hogy sajnos nehezen sikeredik, de mindent megteszel. Nem okítani akarlak, de fontos, hogy személyesen intézd, magabiztos legyél és ne hagyd magad azonnal elküldeni. Ne add fel :)
2012. dec. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! :)
2012. dec. 9. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!