Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Neptunon csak akkor jelentkezh...

Neptunon csak akkor jelentkezhetek vizsgára, ha már bent van a neptunban az aláírás?

Figyelt kérdés

Szóval azt már tudom h megvan az aláírás, de ha még nincs beírva neptunba attól tudok még jelentkezni?


meg ha még nincs is meg az aláírás elvben sem, akkor is tudnék max lejelentkeztetnek ha nem lenne meg az aláírás?


meg egy felvett vizsgát bármikor le is adhatok ugye? (persze míg el nem kezdődik a vizsga:) )


köszi



2012. dec. 9. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Csak akkor vehetsz fel vizsgát, ha már Neptunba be van vésve az aláírás.

Leadásra meg figyelj, mert a vizsgát megelőző nap délig lehet leadni.

2012. dec. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ez tanárfüggő. Nekem már van olyan vizsgám amit felvettem de nincs még aláírásom belőle.

A vizsga előtt 24. órával lehet leadni egy vizsgát, hétfő esetén pedig pénteken.

2012. dec. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!