Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Suliváltás (középiskola)?

Suliváltás (középiskola)?

Figyelt kérdés

Idén végeznék, érettségi stb, de nagyon szeretnék átmenni máshová. :( Szakközépből gimnáziumba. Átvennének egyáltalán? Lehetséges? Ha igen mennyire lenne nehéz?


Az átlagom közepes. Másfél éve nem volt biológia és földrajz órám, de azt megtanulnám valahogy ha kell...



2012. dec. 14. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Minek mész át pár hónapra? Csak a jegyeidet fogod lerontani.
2012. dec. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Lehetséges, persze egyszerűbb ha ezt az évet még befejezed a régi suliban, és az újat már az újban kezded.

Különbözeti vizsgát kell tenned szerintem a hiányzó tantárgyakból, de ez is suli függő. A legokosabb, ha bemész a kiválasztott új iskolába, és az irodán keresel valakit aki részletesen elmondja a teendőidet. Minden iskolában van ilyen személy.

2012. dec. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Előző vagyok. Most esett le, hogy azt írtad, még idén sulit váltanál. Ennek ellenére nem lehetetlen a váltás. Főleg ha nyomós okod van rá. Menj be az új suliba és informálódj.
2012. dec. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én kilencedik osztály után mentem át szakközépből gimibe. Hát, életem egyik legrosszabb döntése volt... Annyira erős, nem lehet a lépést tartani... világ életemben csupán órai odafigyeléssel, csekély tanulással 3-4-es átlagom volt, még szakközépben is, volt szabadidőm, volt életem, az osztálytársaimat imádtam... itt mindenki befásult és tanulásmániás.:( Ráadásul olyan magas szintű az oktatás, hogy hiába tanulok minden nap több órát, bukom vagy 5 tantárgyból.
2012. dec. 29. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!