Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy magyarból...

Miért van az, hogy magyarból és nyelvtanból 5ös vagyok, míg töriből örülök, ha összejön egy 4es, bármennyire is megtanulom a tananyagot?

Figyelt kérdés

2012. nov. 18. 19:50
 1/4 anonim válasza:
100%

Jobb érzéked van a magyarhoz, mint a törihez. Vagy úgy is mondhatom, hogy a töriben összefüggéseket, folyamatokat is látni, érteni kell, neked pedig valószínűleg jobban megy a lexikális tudás megszerzése.

De a 4-es is teljesen jó.

2012. nov. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Előző vagyok: meg persze tanártól is függ. Valamelyik tanárnál a hármast is kétszer olyan nehéz megszerezni, mint másiknál az ötöst.
2012. nov. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Töri tanároknál eddig nehezebb volt,mert elég gondolkodós feladatokat adtak dolgozatoknál,meg adnak most is és általában hármasok szoktak lenni-ez viszont nem jó-.Magyarnál meg minden sokkal jobban megértek,meg megjegyzek.
2012. nov. 19. 20:15
 4/4 A kérdező kommentje:
Amikor volt négyesem töriből,csak azért sikerült,mert anyumtól kőkeményen kikérdeztettem többször is.
2012. nov. 19. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!