Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit vegyek fel fakultációnak...

Mit vegyek fel fakultációnak a németen kívül, ha leginkább irodai munkában tudnám magamat elképzelni?

Figyelt kérdés

Tantárgyakhoz fűződő viszonyaim:

Német: nagyon szeretem és bármivel fogok foglalkozni, biztosan hasznát veszem, ezért ez lesz az egyik fakom.

Angol: Szeretem, hasznos, de nincsen hozzá tehetségem.

Matek: Nem igazán szeretem, mert nincs hozzá túl jó logikám, de egy négyest gyakorlással év végére mindig összehozok.

Fizika: Nem igazán érdekel, de jó vagyok belőle. A megértős résszel szoktak problémáim lenni, de meg szoktak oldódni.

Kémia: Nem szeretem és nehezen értem meg.

Biológia: Utálom.

Földrajz: Amíg jó tanárom volt belőle, addig szerettem. Most már nem.

Informatika: Nagyon nem vagyok jó belőle. Még a legegyszerűbb dolgokat is képes vagyok másnapra elfelejteni.

Történelem: Régebben, amíg jó tanárom volt belőle, addig az egyik kedvenc tantárgyam volt. Most már csak az elmegy kategóriába tartozik, mert jó tanári magyarázat nélkül nem tartom olyan érdekesnek.

Magyar: Nem a kedvencem, de mivel viszonylag érdekesen mondja el a tanárom és nem kell érteni (mint pl. a matekot), ezért jó vagyok belőle.

Készségtantárgyak: Irtó béna vagyok bennük.


Előre is köszi a segítséget.


2012. dec. 17. 21:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!