Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ismertek olyan embert aki...

Ismertek olyan embert aki 35-50 évesen végzett egyetemet?

Figyelt kérdés
2012. dec. 20. 11:07
 1/8 anonim válasza:
Somló Tamás, jog
2012. dec. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Többet is. Az évfolyamtársaim között is vannak (mesterin).
2012. dec. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én apukám a gimit végezte el estin 30 évesen (8. után dolgoznia kellett, de ez régen volt már). Szóval ha a korod tart vissza, szerintem menj nyugodtan egyetemre.
2012. dec. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
anyu, 43 évesen diplomázott
2012. dec. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Volt anyós 40 évesen agrármérnökit.
2012. dec. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Apukám, közgázt. Mondjuk neki ez a másoddiplomája volt, akkor csinálta amikor mi már nagyobbak voltunk, így nem igényeltünk már annyi időt, illetve megértettük, ha tanulnia kell.
2012. dec. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
van egy barátnőm, akinek a szülei azon versenyeznek, hogy melyiküknek lesz több diplomája. apuka 4-nél, anyuka 3-nál tart, és még nincs vége:) mindketten 50 fölöttiek
2012. dec. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ismerősöm anyja. 6 diplomája van, most végzi a 7. egyetemét. Mindezt a gyerekek rovására, azért hogy megmutassa, ő mennyire intelligens. Rá is ment az egész család élete.

Én abszolút támogatom, hogy aki szeretne az idősebb korában is tanuljon.

2012. dec. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!