Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Élethosszig tartó tanulás,...

Élethosszig tartó tanulás, vagy a tanulásra szánt idő és pénz csak kidobott pénz és kidobott idő?

Figyelt kérdés

Egy másik kérdésnél olvastam, egy olyan véleményt, mi szerint a tanulásra fordított pénz és idő csak pazarlás. Én személy szerint viszont valószínűleg megőrülnék, ha nem tanulhatnék mindig valami újat. És még soha nem éreztem az ilyen jellegű befektetést pazarlásnak, mert amit megtanultam azt nem veheti el tőlem senki, illetve annak amit megtanultam előbb utóbb hasznát is vettem, ha nem is azonnal. És szerintem csak folyamatos tanulással lehet előbbre jutni.

Ti hogy gondoljátok?


2012. dec. 20. 12:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Jó pap is holtig tanul.
2012. dec. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kérdező, teljesen egyet értek veled. Sosem lehet tudni, mikor veszed hasznát annak, amit megtanultál, bármerre sodorhat az élet, és nem gond, ha egyszerre több lábon is állsz.
2012. dec. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!