Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csinálok rosszul? Min...

Mit csinálok rosszul? Min kéne változtatnom?

Figyelt kérdés

A gimiben nem nagyon voltak rossz jegyeim, de most bekerültem egy egyetemre, és rengeteget rontottam. Rengeteget tanultam, hogy sikerüljenek a zh-k, és mégsem úgy sikerültek, mint ahogy szerettem volna. Most meg itt a vizsgaidőszak, és eléggé félek tőle. Problémám leginkább a magolós tárgyaknál van.

Rossz a tanulási technikám? Ha igen, akkor hogy kéne tanulnom?

Előre is köszönöm a segítséget!



2012. dec. 17. 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Mit értesz magolós tárgy alatt? Mit tanulsz? És nem ismerem a tanulási technikádat, így nem tudom mit változtass rajta:)
2012. dec. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyébként gimiben még könnyű jó jegyeket szerezni, pláne ha nem erős gimibe jár az ember. Fősulin többet kell tanulni ha ugyanolyan jegyeket akarsz és nem vagy egy hűdemázlista valaki. Vagy a puskaírási technikáddal vannak gondok:) Szerencse is kell, egy jó puska, vagy hogy ne legyél túl izgulós. Nem szoktál izgulni?
2012. dec. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszi, hogy írtatok! :)

Hát, például a sejtbiosz vagy a kémia. Mivel nagy az anyag elolvasom az egészet 3-szor, 4-szer, és utána megpróbálok válaszolni a próbakérdésekre. Ha vmit nem tudok, akkor újra átnézem. A feladatokat meg gyakorlom.


Nem tudom, szerintem erős volt a gimi vagy én legalábbis úgy tudom. :) Arra sajnos rájöttem az évek során, hogy nem én vagyok a legmázlistább ember a világon. Az egyetemre is csak másodjára vettek fel.

Most lehet, hogy hülyének fogsz nézni, de én nem tudok puskázni, nem szoktam. Egyszer majdnem rajtakaptak, így felhagytam vele. Az volt az első és az utolsó próbálkozásom. :D

De, nagyon izgulok. A szóbeli demóknál valószínű, hogy ott rontom el, hogy nagyon izgulok, és elfelejtem a kérdésre a választ, minden más meg az eszembe jut... :/ De nem tudok az izgulással mit kezdeni. :/

2012. dec. 17. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!