Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SZTE, TTIK, földrajz szak...

SZTE, TTIK, földrajz szak 3,5-ös átlag milyen?

Figyelt kérdés
(korr.kreditindex)
2012. dec. 20. 13:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Közepes:P A ttik-n belül a föci a legkönnyebb, de végólis annyira nem rossz
2012. dec. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Miért gondoljátok, hogy a föci a legkönnyebb, amikor mi szívunk mindennel a legtöbbet? Rohadt nehéz szak. Szerintem a biosz jóval könnyebb.
2013. aug. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Szerinted:D Nekem az ismerőseim 90%-a föcis, ők tudják, h az övék könnyű szak a miénk meg nem, tudom minden tárgyukat h miket kérnek és hozzánk képest gyerekjáték. Nálatok még csak olyan sincs, h egy tárgy a másikra épül, nálunk 1 tárgyra 7-8 másik épül. Ti a szakmai gyakért 8 kreditet kaptok, mi 0-át, azért így marha nehéz lehet jó átlagot szerezni:D

De áltasd csak magad, ha neked ettől jobb

2013. aug. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Te egy idióta vagy bazz+! Nem épülnek egymásra a tárgyaink? Akkor valszeg azért szívok 2 éve egy tárggyal, mert jókedvemből szeretem halogatni.? Lehet, hogy szakmai gyakért kapunk kreditet, de érdemes lenne megnézni mást is, te agyhalott. Szerintem csak te vagy olyan béna, hogy nem tudsz még 3,5-ös átlagot sem elérni. Tudod nem a víz a hülye, ha a kacsa nem tud úszni! ;)

Aztán ott van az államvizsga is. Amikor más szakosok beledöglenek a 20 tételükbe és egész nap nyavajognak, addig mi 60-80 tételt tanulunk meg kínkeservesen....mert olyan egyszerű a föciszak, ugye?. ;)

Inkább áltasd magad te öcsi!

2013. aug. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Kultúrált nyilatkozat volt emese, köszönjük:D Látszik, milyen intelligens vagy, de a te bajod, nem csodálom h eddig szenvedsz vele. Én csak azért vettem fel (meg sok más csoporttársam is) biosz mellé a föcit is külön szaknak (nem tanárinak), mert rohadt könnyű teljesíteni és így több kreditünk lett. Jah meg ami nűlunk szabadon választható, az nűlatok a kötelező tantárgy XD (pl. menedzsment, eu stb), ennyit erről, de azért bele ne halj ezekbe a tárgyakba:D
2013. aug. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

:D Jól van! Játssz inkább lefolyósat!


Érdekes módon a koliban az összes bioszos szétbuliazza az agyát és szarik az egészbe. Valszeg azért, mert olyan nehéz a szakotok, igaz? :D


Ellenben van velem együtt a koliban 6 föcis, akik naponta a könyvek felett ülnek és házikat kreálnak. Bele ne halj abba a pár latin kifejezésbe azért. :)


És érdekes, hogy nálatok választhatóak a föcis tárgyak, mert egy bioszost nem láttam még az óráinkon. Nem a kisegítőbe jársz Te véletlenül? :D

2013. szept. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Meg mi az, hogy felveszel föcit még külön szaknak, csakhogy több kredited legyen??? :D Ide jársz hazudni, csillagom?

Hol van ilyen, ember? XDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXD

2013. szept. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Butább vagy, mint gondoltam :D De annyit se érdemelsz, h megerőltessem magam és válasszolgassak, mert úgy is felesleges. Hisztizz csak tovább és sírj, h milyen nehéz a szakod, ha te téged vígasztal azért, mert nem tudod elvégezni, akkor ám legye, mindenki más meg úgy is tudja az igazságot ;) na pá
2013. szept. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem válaszolsz, mert nem tudsz. Igazából te nyögöd az igazadat, ami nem biztos, hogy igaz is. Gondolod, hogy a bioszról nem az a sztereotípia, mint a föciről? Ugyan, térj már észhez. ;)
2013. szept. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Persze persze, nem tudok :D Ne röhögtessd már ki magad édes fiam, mert már így is baromi lúzer vagy. Nem fogok vitába szállni ilyen kis dedómatyival, még akkor sem, ha ekkora baromságokat ír. Puffogj csak magadban tovább és álmodozz, ja és írd meg a házit, nehogy kinézzen a többi föcis, h nem tanulsz
2013. szept. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!