Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SZTE, TTIK, földrajz szak...

SZTE, TTIK, földrajz szak 3,5-ös átlag milyen?

Figyelt kérdés
(korr.kreditindex)
2012. dec. 20. 13:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nem azt mondtad, hogy elmész? :D Tudtam, hogy nem bírod ki, túl naiv vagy. :D


Gratulálok én is a megszólalásaidhoz, igazán lerí, hogy egy iq-bajnokkal van dolgom. :D Rendben én álmodozom, meg ilyesmik, de te pedig ne hazudgálj itt össze hülyeségeket.

2013. szept. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Hogyne ;) te meg egy 5 éves szintjén van, aki mikor már kifogyott az érvekből (ami igazából egyik sem volt vmi ütős), akkor elkezded ezt a te vagy a h.lye, nem te vagy a h.lye párharcot játszani :D szánaémas vagy, még a földrajzosok között is buta vagy, pedig az már nagy szó ;)
2013. szept. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy 5 éves szintjén vagyok, de náladnál biztosan több értelem szorult belém. Ergo, te még az 5 éves szintet sem ütnéd meg. Az érvekről meg feledkezzünk meg. Az igaz érvek lehet gyengébbek, de mégiscsak igazak, nemde? EGYSZÓVAL HOGY MEGÉRTSD, ÉN NEM HAZUDOZOM ÖSSZE-VISSZA!
2013. szept. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem hát, csak mindenki más rajtad kívül persze ;).. na pá
2013. szept. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Megint túlbecsültelek a válaszadással. :)
2013. szept. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!