Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen esetekben "szoktak"...

Milyen esetekben "szoktak" teljes (vagy részleges) felmentést adni Testnevelés óra alól?

Figyelt kérdés

2012. dec. 22. 14:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
én pikkelysömörre kaptam teljest, bár nem kellett volna
2012. dec. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
amúgy meg hidd el, hogy jobb ha tesizel te is a többiekkel és nem a kifogást keresed
2012. dec. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én szívesen tesiznék, de kb. 2 héttel ezelőtt eltörtem a bokám és részleges szalagszakadást szenvedtem.
2012. dec. 22. 16:46
 4/7 anonim ***** válasza:
És azzal miért nem mentenek fel akkor?
2012. dec. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Tegnap vették le a lábamról a fekvőgipszet. Kaptam helyette járógipszet (5 hét).

Január 2-án megyek kontrollra, ahol számítok rá, hogy kapok valami féle igazolást, de az biztos, hogy még a gipsz a lábamon lesz addig szó sem lehet tesizésről.


A hasonlóan "járt" regisztrált felhasználók tapasztalataira (véleményére) számítok!

2012. dec. 22. 20:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Az attól függ marad-e valami maradandó utána miután leveszik a gipszet. Én is jártam már így egy csúnya eséssel a jégen. 2 hónapig gipsz után szó sem lehetett tesizésről. Helyette sztk-s gyógytornára kellett járnom heti 2 alkalommal. Meg 2 hetente be a kórházba ahol vízben kellett tornáztatnom. Mivel nekem nem gyógyult be rendesen így egész évest adtak és még a mai napig sem tökéletes, néha még elkezd fájni vagy egy rosszabb mozdulatnál lesántulok.
2012. dec. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Megkaptam a teljes évre szóló teljes felmentést tesi alól.


Hál' Istennek rendbe jött a bokám.


Bár mint ahogy a 6. is írta a tapasztalatában tényleg érzékenyebb és gyakran fáj. Triplán meg kell nézni, hogy hogyan és hova lép az ember.

2013. ápr. 13. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!