Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Orvosin elfogadnak testnevelés...

Orvosin elfogadnak testnevelés alóli felmentést? Mivel lehet pótolni a tárgyat?

Figyelt kérdés

2012. okt. 17. 18:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
El kell, hogy fogadják, bár gondolom, ha tényleg komoly gondod van akkor nem kell pótolni. Ha gerincferdülés, és nem futhatsz/ ugorhatsz, akkor is tudsz tesizni. SOTE-n van olyan sport, hogy: gerincjavító torna (vagymi ).
2012. okt. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nálunk semmit nem fogadnak el. nagyon nagy a sportválaszték, nem feltétlenül intenzív mozgású is van. pl. van kifejezetten gyógytorna
2012. okt. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
nálunk (SOTE) van az egyetemen egy orvos, aki eldönti a leleteid alapján, h. indokoltk-e a dolog, vagy nem. csak ugy nem kapsz felmentést. amugy én 6. osztálytól kezdve nem tesiztem, de ezt a tesit még én is megcsinálom:) félévenként 7 tesi, kéthetente egy, egyszer hiányozhatsz, tehát csak 6. egy óra tesis tesi, fél óra szabadfoglalkozás, és ennyi. ez lesz a legkevesebb problémád orvosin:D am. második félévtöl meg választhatsz sportágat. ugy tudom, vidéken már elsö évben is.
2012. okt. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
*második évtől
2012. okt. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
16%
Orvosi egyetemen nincs is testnevelés.
2012. okt. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
persze, hogy nincs, nyilván hazudunk;)
2012. okt. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

5-ös, már hogyne lenne. Csak tudom, mikor oda fogok járni, a többi válaszoló meg már most ott tanul.

Miből gondoltad, hogy nincs, minden egyetemen kötelező egy ideig.

2012. okt. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Teljesen biztos, hogy nem tesizhetek, az egyetem előtt fogják műteni a csípőm.
2012. okt. 23. 11:41
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem mindenki azt mondta, nem tudtam. Nem titeket hazudtoltalak meg, amúgy én is oda készülök.
2013. jan. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én a SOTE-re akarok menni. Ott mindenkinek 7 van egy féléveben, vagy csak a felmentetteknek? Hányan vannak kb. egy órán?
2013. jan. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!