Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Előfordult már, hogy valamiből...

Előfordult már, hogy valamiből nem volt meg a kettes átlagod, de átengedtek?

Figyelt kérdés
írjátok mellé az átlagot és a tantárgyat is
2009. aug. 24. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az egyetemen még olyan is volt, hogy abszolúte nem szereztem jegyet az adott tantárgyból, mégis ott virított a Neptunban egy szép, egészséges kettes. a tanárnak valsózínűleg nem volt kedve a beszámoltatásommal szarakodni, így egyszerűbb volt neki.
2009. aug. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
igen,matek volt 1,75re kaptam meg a 2est.Tavaly kémiából évvégén csak azért kaptam meg a 2est mert matekból már biztos volt a bukás(átlagra nem emlékszem)
2009. aug. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én azért kaptam meg matekból és fizikából a kettest anno 4 éve, mert édesanyám meghalt, és nagyon rosszul ment az az év. Átlag nem rémlik.

A többi tantárgy nagyjából ment, azon nem kellett gondolkozni.

2009. szept. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
év végére összekaptam magam, akkor már megvolt a kettes átlag, de 10-ben matekból félévkor 1.6-ra álltam, és megkaptam a kettest. ha jól emlékszem egyébként, évvégén talán a hármast is összeszedtem valahogy.
2009. szept. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Volt de még milyen XD

Gimnzium 3. osztály második félév---}Fizika: 1.7, Matek 1.8, Latin 1.8 XD


Na jó nem vicces,de mindenből átengedtek SŐT,latinból 3ast kaptam mert az előző félév jó volt:)

A poén,hogy matekból végig ilyen rosszul álltam,sosem értettem, a tanár csak fikázott most mégis főiskolán közgazdász szakon vagyok(turizmus).Ha ez az oldal nem anonim lenne,üzenném neki,hogy először is köszi,majd azt,hogy fuck,mert végig éreztette velem milyen szerencsétlen kis h.ülye vagyok:)

2009. szept. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!