Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Előfordult már veletek olyan,...

Előfordult már veletek olyan, hogy egy közeli barátotok egyszer csak elkezdett titeket zavarni, irritálni? Nem tett semmi konkrétumot, nem változtatott az eddigi viselkedésén, csak úgy kezdted érezni, hogy egyszerűen idegesít?

Figyelt kérdés
Nem találtam megfelelő kategóriát...
2011. nov. 3. 17:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igen... Nálam is ugyanez a helyzet, mondjuk engem menstruálás előtt kifejezetten idegesít amit máskor elnézek neki, és csak legyintek. Szóval én betudom a hormonoknak:)
2011. nov. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
85%
Igen, történt ilyen.
2011. nov. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Virág6 válasza:
100%
Hú de még mennyire!
2011. nov. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Te is változol, nem csak mások.
2011. nov. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%
Sajnos igen, de nem tudtam megmagyarázni miért.:(
2011. nov. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Én 18/F vagyok, szóval nem a menstruálás miatt :D

És mi lett a következménye? Eltávolodtatok egymástól?

2011. nov. 3. 17:15
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkivel előfordul!

Mindannyian változunk, ezáltal változnak a körülményeink, és a baráti társaságunk is. Vannak akik /az általad írtak miatt/ elmaradnak. Úgy gondolom, attól a perctől kezdve, amikor a barátunk elkezd irritálni, már nincs vele dolgunk az életben.

2011. nov. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%
Igen, sokszor volt ilyen. Ilyenkor eltávolodunk egy időre, aztán vagy ismét közelebb kerülünk, vagy vége lesz a barátságnak.
2011. nov. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Elkezdtem a fősulit, és épp vizsgaidőszak volt. Barátnőm meg állandóan a nyakamra járt, mondván, hogy most itthon vagyok "szüneten". Nekem persze 3 naponta voltak vizsgáim, nem igazán örültem a látogatásának. Szépen elmondtam neki, hogy ez nem olyan szünet ám, mint a középsuliban volt. Volt egy kis morci, aztán annyi. Azóta is jóban vagyunk. :)
2011. nov. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen...
2011. nov. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!