Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemisták! Mit lehet...

Egyetemisták! Mit lehet csinálni azzal, ha egy tanár egyértelműen szívatja az embert?

Figyelt kérdés
Ösztöndíjjal külföldön töltöm ezt a félévet, és az órákra nem tudtam bejárni emiatt. Hogy ne csússzak egy évet, hazajöttem a vizsgáim miatt, minden tanár gratulált az ösztöndíjhoz, kedvesek, elnézőek voltak velem, óralátogatás alól felmentést is kaptam mindenkitől emiatt. Viszont az egyik tanár, aki több tárgyat is tanít, hiába mondta, hogy nem kell bejárnom az óráira, valamiért csak úgy, látatlanból is utál, már az első találkozáskor is bunkózott, 2. találkozáskor, azaz az első vizsgán pedig jól meg is szívatott. Ezt úgy értem, hogy másokat, akik be tudtak járni az órájára, 5 mondat után kizavar egy ötössel, engem meg 20 percig vallat, kötekedik, bunkózik, beszólogat, hogy nem jól tanultam meg az anyagot, holott a tőle kapott jegyzetet szóról szóra visszamondom, mégis rossz jegyet ad és még meg is aláz a csoporttársak előtt. 2 vizsgán vagyok túl nála, de mindkétszer alázott, ahogy tudott. Miért van ez? Miért utál úgy, hogy nem is ismer? Tehetek én ezellen valamit, vagy miatta elfelejthetem majd a jó átlagot és az ösztöndíjat, mert a hátralévő 1 évben végig szívatni fog, teljesen ok nélkül? És mit tehetnék akkor, amikor megaláz a csoport előtt? Szerintetek tehetek valamit?
2012. dec. 25. 19:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szivatni fog, nem lehet ellene tenni. Ha ellenkezel csak te jársz rosszabbul, mert őt nem fogják kirúgni, de ő téged simán kirúgathat, elég csak annyi, hogy 3X megbuktat
2012. dec. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
semmit légy alázatos és tanulj ennyi.
2012. dec. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Más tanár nem vizsgáztat?

Próbálj meg másik tanárnál vizsgázni, ha lehetséges.

2012. dec. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem, sajnos másnál nem tudok vizsgázni. Ha lehetne, bármit megtennék érte. :(

Muszáj tűrnöm ezt? És ha megpróbálnék következő félévtől nyalizni? :D

2012. dec. 25. 21:13
 5/12 anonim ***** válasza:
melyik egyetemre jársz?
2012. dec. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Sajnos a lai világ ilyen:( tedd úgy amit írtál nyaliz és hátha nem fog szivatni:)
2012. dec. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A nyalizás gáz!
2012. dec. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Tudom, de ha így folytatódik a szívatás, ki fogok készülni. Elég sokat fog még minket tanítani ez a tanár és nem érzem, hogy rászolgáltam volna, hogy szívasson.
2012. dec. 25. 23:47
 9/12 anonim ***** válasza:
ilyen mindenhol van. ne törődj vele. ilyen a felsőoktatás... de SEMMIKÉPP SE SZÓLJ BE NEKI, mert csak te szívod meg. akármilyen baromságokat beszél, meg buktat meg ok nélkül, te csak kedves arccal bólogass, aztán majd legfeljebb legközelebb meglesz a tárgy.
2012. dec. 26. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
És mégis hogy tegyem túl magam ezen? Hogy tanuljam meg lerázni a vállamról a beszólásokat, hogy ne bántson?
2012. dec. 26. 13:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!