Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit adjak ajándékba a német...

Mit adjak ajándékba a német fogadómnak?

Figyelt kérdés

sziasztok:)) ez lesz az első alkalom hogy cserediák leszek. Most megyek először németbe, de nem a fővárosba :) kicsit rossz tapasztalataim vannak mert tavaly fogadtam egy román csajt és nagyon bunkóan viselkedett, barátságtalan volt és angolul is alig tudott és alig evett meg minden..

meg olyan erőltetett mosolyt vágott, és tökre rossz volt. Most levelek alapján kiválasztottam a fogadómat, írt neem fbkon nagyon kedves és tökjól tud angolul, és most már tök sokat beszélgettünk meg mondta hogy reméli hogy majd ha idejön én fogom visszafogadni :)


Pár kérdésem lenne..

a szüleivel él, van egy 14 éves öccse, ő 16 éves lány mint én. Miket vigyek ajándékba? ami nem túl drága de mutatós? jó ajándékokat szeretnék adni mert nagyon kedvesnek, rendesnek tűnik nem úgy mint akit én fogadtam. Busszal fogunk menni németbe. És hogy köszönjek? Puszi-puszi v kézfogás? Amikor a román lány jött csak kezet fogott velem meg a tesómmal is, az anyukámmal puszi-puszi volt nekik.. nemtom hogy hogy illik..

és a másik hogy az a lány akihez megyek az a város mellett lakik ahol lesznek a programok, ahol a sulijuk van és mondta hogy mindennap buszozni kell.. mennyibe kerülhet a buszjegy ott?:/ vki tudna segíteni?

köszi:)


2012. dec. 26. 18:27
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!