Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Főiskolán, levelezőn felsőfokú...

Főiskolán, levelezőn felsőfokú szakképzés, középsuliba, nappalin középfokú képzés. Elvileg mindkettő ingyenes?

Figyelt kérdés

Elkezdtem egy fősulin felsőfokú szakképzést államin, szeptembertől januárig passzívon vagyok,s már áttettek tandíjas képzésre,mert csúsztam. Még tavaly februárba beiratkoztam egy bp-i középsuliba nappalira,államira,középfokú képzésre,h tudjak menni diákmelóra meg fizessék a tb-m. Aláírtam egy papírt,hogy nincs még okj s bizim,mivel még nincs is,nem azt kérdezték járok e okj-s képzésre. Kirúgtak szept.-be,mert nem jártam be,dolgoztam,most dec-be megint beiratkoztam ugyanabba a középsuliba,csak vidéken,megint állami,nappali,középszintűre...

MOST AKKOR EZ TÖRVÉNYSÉRTŐ? Mert elvileg csak egy okj-t lehet elvégezni közpénzen.. de már hallottam olyanról,hogy egy felsőfokút meg egy középfokút?Hogy is van ez? Egy telefonszámot sem találok okj s infokról...



2012. dec. 27. 15:49
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!