Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Debreceni Egyetemen tanuló...

A Debreceni Egyetemen tanuló kollégisták! Melyik kollégiumban laktok, ez milyen állapotú, felszereltségű és mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2009. aug. 25. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a Vámospércsi Úti koliban laktam egy ideig. hát nem volt valami ejj de szuper hely, eléggé lerobbant volt, de sokan voltak, akik épp ezért szerették és még az sem érdekelte őket, hogy a világ végén van. ha jogász vagy közgázos leszel, akkor nem olyan gáz, mert van 1 busz a koli mögött, ami közvetlenül a Kassain tesz le, nem kell átszállogatni mintha a bölcsészkarra vagy az orvosira mennél.
2009. aug. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, egyébként a VÚK a legolcsóbb, amikor én ott laktam, akkor 6000 ft/hónap. most kb 8000-10000 ft körül lehet.
2009. aug. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én a kossuth I-ben lakom,(Egyetem tér,TEK-es koli) havonta 18 ezer Ft.4 emelet van, lifttel.a szoba 2 ágyas, saját fürdőszoba van, konyha a folyosó végén. a szobában hűtő és tv is van
2010. márc. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Meg tudnád mondani,m hogy mennyire nehéz a Kossuthba a felvételi elsősként? Hány pontot kell elérni, hogy felvegyenek? Itt most a szoc. ra gondolok mert az elsősöknek csak azt számolják.
2011. júl. 15. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Böszörményi út
2017. ápr. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!