Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha már megkaptam egy tárgyra...

Ha már megkaptam egy tárgyra az aláírást, de nem megyek el vizsgázni (lényegtelen, hogy megvan-e, mert szakot váltok), pusztán egyest kapok, és fizetnem kell a kreditekért, vagy más következményekkel is jár? (Megtehetem egyáltalán? )

Figyelt kérdés
2012. dec. 29. 22:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálunk ha nem vizsgázik le vki csak aláírása van, nem jelent semmilyen gondot, kreditet sem kell fizetni, csak a fizetősök esetében elbukják az adott tárgy kreditértékét és vehetik fel köv félévben, és fizethetnek újra. De más szankció nincs. Egyest nem kapsz semmiképp, ha me szakot váltasz akkor tökmindegy.
2012. dec. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2012. dec. 30. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!