Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen anyagi következményekke...

Milyen anyagi következményekkel járhat a szigorlati vizsga kihagyása?

Figyelt kérdés

I. éves vagyok. (aki az adott szakának elhagyását tervezi). Felvettük a szigorlatot most 2. félévre. Ez egy 0 kredites dolog.


Mielőtt bárki a vizsgán való részvételre invitálna mégis, kérem, maradjunk tárgyilagosan a feltett kérdésnél.


Milyen anyagi költséget jelent nekem a vizsgára való fel nem jelentkezés, tehát a szigorlat kihagyása?


Várom a válaszokat :)


2012. máj. 9. 16:49
 1/3 anonim válasza:
0 kredites szigorlat??? ilyenről sem hallottam még, nem lehet h vmit félreolvastál? Na mind1, a lényeg hogy ha van egy tantárgyad, amit felvettél, de nem végzed el, vagyis most kihagyod a szigorlatot akkor ki kell fizetned a krediteket. 0 kredites tárgyért nem kell fizetni semmit.
2012. máj. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát én erről a 0 kreditről tudok (Neptun, Tanszék honlapján)
2012. máj. 12. 08:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Ajánlom figyelmedbe az oktatási intézményed TO-ját. Ez karonként/ intézményenként változik.
2012. máj. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!