Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt töri érettségin lehet...

Emelt töri érettségin lehet használni atlaszt?

Figyelt kérdés
És azt nekem kell vinnem magammal, vagy ott adnak? Ha nekem kell vinnem, melyik az?
2012. dec. 31. 10:05
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Minek? Tavaly emeleteztem kb a fülemen jön ki minden ami benne van...
2012. dec. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Emelt töris vagy és nem így készültetek? Mi 2 éve úgy írjuk a TZket, mintha érettségin lennénk. A feladatlaposhoz nem lehet használni, csak az esszéhez. Neked kell vinni azt az atlaszt, amit kilencedikben kaptál. Bár szerintem felesleges, mert a feladatlaphoz nagyon jól kell tudni az évszámokat, így az esszén csak egy kis lelki erőt ad max.
2012. dec. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2 része van az írásbelinek:

1. teszt rész. Itt NEM lehet használni az atlaszt.

2. esszé rész. Itt LEHET használni atlaszt. Sajátot kell vinni, de át fogják nézni, szóval ne nagyon legyen beleirkálva semmi. Az nem igaz, hogy a kilencedikben kapott atlaszt kell vinni. Bármilyen középiskolai atlasz jó, akár többet is vihetsz.

2012. dec. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3. vagyok


Még pár info...

Én 2 féle atlaszt ajánlok, nálam ezek voltak érettséginél:

[link]

[link]


Szóbelin is lehet használni atlaszt.

Ott általában adnak, és azt lehet csak használni. De azért érdemes vinned magaddal, hátha mégsem adnak, bajod nem lesz belőle.

2012. dec. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azért vagyok ilyen borzalmasan felkészületlen, mert már 3 éve érettségiztem, és nincs felkészítőtanárom. :)
2012. dec. 31. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!