Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi tehetnék, hogy ne stresszel...

Mi tehetnék, hogy ne stresszeljek annyit a tanulás miatt?

Figyelt kérdés

9.es vagyok, a város egyik legjobb iskolájába járok. Túl maximalista vagyok, ha kapok egy hármast vagy négyest mindig nagyon levert vagyok. Mostanában azért már a négyeseket megszoktam. Hazaérel és legalább 2-3 órát töltök tanulással, de hétvégén eluralkodik rajtam a stressz, mert ilyenkor kell a legtöbbet tanulni. Valami belső hang miatt nem tudok kikapcsolódni, nem tudom jól érezni magam, mert olyan érzésem van mintha nem tanultam volna még eleget. Igyekszem ezt elnyomni, könyvet olvasok, a friss levegőn sétálok, és barátnőzök, de az érzés ilyenkor is csak néhány percre hagy alább. A félévim se lesz túl rossz, minden 4-5, de úgy érzem ez túl kevés.

Mit tehetnék, hogy ne stresszeljek ezen ennyire?



2013. jan. 2. 16:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Inkább a szüleiddel beszélj, ők ismernek és nem normális hogy ennyire stresszelsz, pláne kilencedikben.
2013. jan. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mintha csak magamat olvasnám :((
2013. jan. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!