Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Villamosmernok (elektromernok)...

Villamosmernok (elektromernok) vagy mehcatronikai mernok szakot valasszam?

Figyelt kérdés

Matekkal, fizikaval nincs gond, az egyetem pedig a BME lenne.

Ki melyiket ajallja, mik az elonyok, hatranyok; a mai vilagba, az elhelyezkedes meg a nagyobb kereset miatt melyik a kedvezobb, melyik eri meg jobban, melyik erdekesebb stb?

Minden erdekel amivel tudtok segiteni a dontesben. :)



(Regebb meg a sima fizika szakon is gondolkodtam, de attol felek, hogy esetleg nem tudok majd doktoralni, nehezen jon ossze a kutatoi allas es tanar meg nem akarok lenni. Nem merek 100%ra menni, hogy sima fizika diploma eleg lesz, es sikerul doktoralni majd kutatokent dolgozni ezert a fizika szaktol kicsit eltavolodtam, de lehet csak en gondoltam rosszul.)



#tanulás #BME #mechatronika #mérnök #elektromernok #mechatronikaimernok
2013. jan. 3. 00:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Erre kedves volt tanárom azt mondaná: "Hát kolléga.. Az attól függ.." :) A fizika iránti érdeklődésed miatt nehezen jutnék arra a következtetésre, hogy az elektronika gyakorlati oldala is érdekel.. Mindenesetre ha így lenne, akkor mechatro vagy Kandó :). Esetleg mérnök-fizikus? Annak idején még volt a BME-n.
2013. jan. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fizika msc-vel is rengeteg mérnöki állásra jelentkezhetsz
2013. jan. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!