Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Nemzeti Közszolgálati...

A Nemzeti Közszolgálati Egyetem Közigazgatás-tudományi karán van 2 szak, az igazgatásszervező és a nemzetközi igazgatási. Találtam róla leírásokat, de eléggé ködösen fogalmaznak, kiszépítik, stb. Valakinek személyes tapasztalat/ismerős?

Figyelt kérdés
Olyanokra lennék kíváncsi, hogy milyen tantárgyakat kell tanulni, milyen képességekre lesz szükségem, hogy lehet elhelyezkedni, mennyire kapós a két szak?

#egyetem #igazgatásszervező #nemzeti igazgatás
2013. jan. 3. 17:32
1 2
 11/14 anonim válasza:
Mennyit keres kb 1 kezdő?
2013. febr. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Ha valaki nem tanult közgazdaságtant, attól még el lehet végezni ezt a szakot? Mennyire jelent nagy hátrányt?
2013. febr. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
semennyire.Sőt halkan megjegyzem ittsem fogod tanulni :P
2013. jún. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
ILYEN OSTOBASÁGOT! Itt nem a közgazdaságtan, a számvitel, a statisztika a fontos, hanem a jogi tárgyak (főleg az alapintézmények, a közig. funkciók és működés, a közig. eljárásjog, a szakigazgatások). MA-n a közigelmélet, a jogalkotástan. Ezek a szakma, meg a szervezés-vezetés.
2015. szept. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!