Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi legyen a B...

Szerintetek mi legyen a B tervem továbbtanulással kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Most vagyok végzős gimnazista. Gyógyszerész szakra szeretnék jelentkezni , más abszolút nem érdekel.De ha ez nem jön össze akkor mégis mi legyen? Akkor mihez kezdjek az életemmel? Vagy jelöljek meg más szakot is is? De mégis mit?
2013. jan. 3. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi mégis szerinted honnan tudnánk? először is nem ismerünk nem tudjuk mi foglalkoztat .
2013. jan. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ha csak ilyen választ vagy képes írni , akkor miért írsz? Mi foglalkoztat? Leírtam , hogy gyógyszerész, gondolom ezek után senki nem akarja majd ajánlani, hogy legyek tolmács.Egy irányt írtam. Nyilván nem ismersz , mert ez egy névtelen oldal , senkit nem ismer senki, mégis kérnek sokan segítséget , és tőled kedvesebb emberek adnak normális tanácsokat is.
2013. jan. 3. 21:16
 3/3 anonim ***** válasza:

A jelek szerint nálad pedig értelmesebb kérdezők is vannak...

Jelölj meg egy másik gyógyszerész szakot, segitettem?

2013. jan. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!