Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kihez forduljak tanácsért...

Kihez forduljak tanácsért továbbtanulással kapcsolatban, ha azokat a képességeket, amikben jó vagyok mindenki elítéli és így állandóan csűrnöm, csavarnom kell a szavakat?

Figyelt kérdés
Jó lenne valakivel nyíltan beszélni erről, aki nem ítélkezik.

2012. szept. 29. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, mik a képességek, amikben jó vagy?
2012. szept. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Lenne értelme annak, hogy ide kiírjam és elkezdjenek ellenkezni/kioktatni/lealacsonyítani?

A kérdésem az, hogy olyan embert hol találhatnék, aki egyáltalán ítélkezésmentes választ tudna adni, vagy tippeket..

A képességeimmel tisztában vagyok, csak épp egy olyan dologról van szó, ami láthatatlan, ezért elismerni lehetetlen és ha rájönnének akkor magától értetődne, hogy nem is vagyok jó benne. Emellett is értek sok dologhoz, amit "igazi tárgyi" tudásként tartanak számon, de nekem tanácsra lenne szükségem, hogy azt a bizonyos érdeklődési köröm és tudásom hol tudnám a legjobban kamatoztatni.

2012. szept. 29. 22:39
 3/5 anonim ***** válasza:
keress olyan köröket akár neten is, ahol ezekről a dolgaidról van szó :) ha pl a materalizmust vagy a mágiát szereted találhatsz olyan társaságot is. :)
2012. okt. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De nem ilyesmiről van szó. Köze van a politikához és az emberekkel való bánáshoz..
2012. okt. 3. 17:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Megoldodott a dolog azota?
2014. jún. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!