Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy csaj állandóan tőlem kéri...

Egy csaj állandóan tőlem kéri el a jegyzetét mostanában, megőrülök már tőle. Mit csinálja, h leszokjon róla, úgy, hogy nem szeretném megbántani?

Figyelt kérdés
már két tágyból küldtem neki egész féléves anyagot, most kérte a harmadikat... ok, ebből csak egy órára nem járt be, ebből a harmadikból, de akkor is idegesít már, és igazából pofátlanságnak tartom, meg kicsit ilyen kihasználás szerű már ez az egész. Kb. csak így beszélgetünk órák közt időnként, de amúgy nem vagyunk vmi nagy barátnők... Ja egyszer én ajánlottam fel, h átküldök neki vmit (1-2 óra anyagát , és nem az egész félévét, ráadásul ennyiből...:S Megőrülök... És nem vagyok írigy tipus, dehát azért na...
2013. jan. 3. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem legyél őszinte. mondd,hogy nem szeretnéd odaadni.

nem hiszem,hogy ebből gond lenne, vagy sértődés,hiszen ahogy mondtad nem vagytok nagy barátnők.

vagy csak szimplán ne válaszolt a megkeresésére, csak nincs pofája még 3 emailt írni

2013. jan. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

ha jó arc, akkor add neki oda, hiszen neked úgysem fáj. te is kerülhetsz olyan helyzetbe, mikor neked kell majd jegyzet.

ha nem komázod, akkor meg egyszerűen szard le a fejét. nincs jegyzet szóval cumi... ezért nem kell ide kérdéseket kiírkálni.

2013. jan. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egyszer majd neked is kell, ha nem nagy fáradság, szerintem add oda neki, főleg, ha normális. Én is kértem egy csomó embertől jegyzetet, és azoknak adtam is, ha kértek aztán.
2013. jan. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!