Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány aki nekem nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki nekem nagyon bejön de a spanjaim állandóan"rámásznak" ezt csinálták már korábban is mert irigyek szerintem hogy nekem mindig jobb nőre van esélyem és nem tudom hogy tudnám őket leállítani vagy valami?

Figyelt kérdés
mert nagyon zavar, hogy enyire bunkók, de szét verni meg nem akarom őket, valami tipp mit tudnák csinálni vele és hogy elérjem hogy jobban bejöjjek a lánynak?

2012. dec. 19. 22:34
 1/10 anonim ***** válasza:
mit jelent, hogy rád szállnak?
2012. dec. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Rámásznak-a csajra
2012. dec. 20. 09:58
 3/10 anonim ***** válasza:

lépj komolyabb szintre a csajjal és így a csaj is megfogja mondani a haverjaidnak hogy elég már, meg ha már jártok akkor a haverjaidnak le fog esni hogy ezt nem kéne.

Tényleg hogy érted hogy rámásznak?

2012. dec. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%
ezt minden fiu csinálja szerintem a haverjaival, szerintem ez még valami ősidőkből visszamaradt reflexszerü dolog, legyél dominánsabb náluk és nem lesz gond, vagy intézd úgy hogy ne jusson a haverjaid közelébe a csaj, amíg nem fordul komolyabbra.
2012. dec. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Biztos hogy a barátaid? Mert ezek jobban hangzanak valami kanos kutyáknak.
2012. dec. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem tudom arrébb rakni a haverjaimtol. És próbálok dominàlni meg jobban rámenni,"udvarolni" de nem nagyon jön össze.
2012. dec. 24. 09:11
 7/10 A kérdező kommentje:
Ja és van egy srác aki meg mindig ezt csinálta ha volt vagy lett volna egy csajom mert tudja hogy jobb vagyok nála és nekem mindig jobb csajaim voltak és irigy szerintem de ez köcsögség tőle
2012. dec. 24. 09:12
 8/10 anonim válasza:
Próbáltad már megbeszélni velük/vele?
2012. dec. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
64%
hát az elmondottjaid alapján, bocs de szerintem egyáltalán nincs jobb esélyed a többieknél, és még csak nem is vagy "dominánsabb" egy egyszerű rinyapina vagy...
2012. dec. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hú te valami nagyon kemény sármos bika csávónak tartod magad.De akkor miért itt sírsz mint a pisis hülyegyerek?:)
2013. szept. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!