Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Esti tagozaton diákmunka:...

Yngve kérdése:

Esti tagozaton diákmunka: lehetséges?

Figyelt kérdés
Létezik olyan diákszövetkezet, ahol esti tagozatosoknak is van esélyük munkát találni? Vagy mit javasoltok, estisként hogyan lássak neki munkát találni? Olyan nehéz, jól jönne néhány okos tanács!

2013. jan. 4. 00:07
 1/8 anonim ***** válasza:
22%
Nem.. Ilyen nincs ( hála az új törvényeknek, bár régen is csak elvétve akadt.) Ha gimiről van szó, akkor tudok neked iskolát mondani ahol esti tagozaton is nappalis iskolalátogatásit adnak (odajárok:D), mellette heti 5 nap dolgozok.
2013. jan. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Az estiben éppen az a jó, hogy az emebr normál munkát is tud csinálni. Diákmunkát nappalisoknak írnak ki, és egyébként is az ő időbeosztásukhoz passzolnak azok a munkák.
2013. jan. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
16%
diákmunka csak nappalisoknak van. estisként bemész szépen a helyi munkaügyi központba, ott megverekszel a sok cigóval a bejáratnál, feliratkozol és ha szerencséd van, akkor pár hónap alatt kapsz valami full ótvar melót szinte semmi pénzért. ha lenne jobb módszer, akkor mindenki azt csinálná...
2013. jan. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Én a DMS-nél vállaltam munkát alkalmi munkavállalóként. Eladói kisegítő munkáik voltak. Zuglóban van az irodájuk a Stefánia útnál. Kérdezd meg, hátha van náluk ilyen most is.


Diákszövetkezet, de nem diákként voltam náluk bejelentve. Úgyhogy mindegy a sulid.

2013. jan. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

Igaz, hogy régi a kérdés:

Egyik ismerősöm estis, de egy munkára nagyon kellett a munkaerő, úgyhogy behívták diákmunkára dolgozni.

2014. nov. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
97%
Gyakran látok olyan nappalis tagozatosoknak munkát, hogy hétköznap kell menni 6-13ig. Ez mindenkinek, de nem a nappalis diákoknak van kitalálva. És rengeteg ilyet látok. Az ilyet egy esti tagozatos röhögve elvégez még haza is tud menni kicsit pihenni utána. Sosem értettem ebben a logikát.
2015. jan. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Nos, létezik. a nevüket nem tudom, mert már jó ideje nem meloztam náluk, mert fő állásban dolgozom most már, suli mellett.

Viszont, a DMS-ről annyit, hogy ők is elég ratyi módon adják elő magukat, náluk is melóztam már párszor, én is, komám is. Róluk azt kell tudni, hogy ők zsebre dolgoznak, komámat párszor meg is szívatták azzal, hogy nem, vagy csak sokkal később fizették ki, vagy nem a teljes összeget, vagy mi. Velem ilyet nem csináltak, mert én csak 3-4x dolgoztam általuk. Azt is úgy, hogy délelőtt 10kor felhívtak, hogy kb fél órán belül oda tudok-e érni ide vagy oda, mert akkor ma tudok dolgozni. persze, hogy akkor mentem, mert mindenhova, ahova jelentkeztem, nem vettek fel. szóval... a DMS nem túl jó, bár lehet náluk dolgozni estisként, vagy diák iszony nélkül is :)

2016. jan. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Első! Ha adnak is nappalis iskolalátogatásit, a diákszövetkezethez az nem elég, kell a nappalis diákigazolvány is, nem?
2016. febr. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!