Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Lehetséges külföldön így...

Lehetséges külföldön így szállást találni? Diák vagyok.

Figyelt kérdés

Hasonló módon, mint a cserediákok kint lakni 2-2,5 hónapot küldföldön. (Cserediákoknak van egy fogdó családjuk, nem kell fizetni a szállásért, csak elvállalni, hogy ha az ő gyerekük Magyarországra akar jönni, szállást biztosítasz neki, ha tudsz, illetve "degenvezetője" leszel. És nyilván illik egy picit besegíteni a háztartásba.)


Tehát ilyen módon lehetne szállást találni? Gondolom szervezetek nem foglalkzonak ilyen rövid idejű kiutaztatással, de úgy, hogy én keresek családokat, majd ha kérik (nyilván én sem bíznék meg egy vadidegenben) szerzek ajánlást pl. osztályfőnöktől, vagy akárkitől, hogy megbízható vagyok.


Vagy ha ez nem jön össze, milyen ingyenes szálláslehetőségek vannak még? (Couchsurfingen kívül)



2012. okt. 15. 16:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Ilyet szerintem csak magán úton tudsz intézni. Pl fórumokon rákeresel, hogy ki szeretne Mo-ra jönni is vele lebeszéled a "csereprogramot".

De van egy másik nagyon jó lehetőség, bár ez csak 18 év felett lehetséges. Minimálisan dolgozni kell a családnál napi pár órát (házimunka, kerti munka stb.) megállapodás szerint és cserébe adnak szállást és ellátást. Szinte minden országból hirdetnek ilyeneket. Ezen az oldalon nézz szét: [link]

2013. jan. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hát ez az oldal nagyon zsír, erről eddig nem is hallottam:) Köszi, előző válaszoló:D:D Régi kérdés, régi válasz, de jó infó:D
2013. jan. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!