Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Programtervező Informatikusokh...

Programtervező Informatikusokhoz fordulok. Milyen szakirányra menjek tovább A, B, C?

Figyelt kérdés

Alapvetően az ELTE-IK azon belül programtervező informatikus első félévét most fejeztem be és itt az idő, hogy szakirányt válasszak. 3 szakirány van:

A - Modellalkotó

B - Szoftverfejlesztő

C - Szoftveralkalmazó


Szóval alapvetően a távoli jövőmet munka területén főleg az ilyen számitógépes játékok programozásával, illetve megszerkesztésével szeretnék foglalkozni. Pl: Objektumorientált vagy Grafikus programozás. Az a lényeg, hogy én ezek kreálásába képzelem el a jövőmet és érdekelne, hogy melyik szakirányt tudnátok ajánlani, ha én a programtervezésen belül ilyen szakirányra szeretnék menni. Köszönöm a válaszokat előre is!



2013. jan. 6. 14:16
 1/1 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján B vagy C. Az A-szakirány inkább matekosabb, nézd meg tantervhálókat, h melyik szakirányon milyen tárgyak vannak:

[link]

C-szakirányon van számítógépes grafika, viszont jórészt javaban kell programozni. B-n több c++ van,de azt mondják kicsit elméletibb a képzés. Szerintem kérdezd meg a mentorotokat is, + valahol van egy doksi ami összehasonlítja a szakirányokat, asszem a hök honlapján, az még segíthet.

2013. jan. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!