Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Így engedélyezik, hogy magánta...

Így engedélyezik, hogy magántanuló legyek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
A szüleim betegek sajnos, és elég sokszor előfordul, hogy édesanyám az ágyból sem tud felkelni (mint például most is..). Mivel édesapám dolgozik, ezért én szoktam itthon maradni anyukámmal, ellátni őt, és a házimunkát. Ez miatt már rengeteget hiányoztam az iskolából és a jegyeim is nagyon rosszak. Mivel nem rég szigorítottak a hiányzásokon, ezért rengeteg tantárgyból osztályozó vizsgát kéne tennem, de nem tudok bemenni. (Ezzel még növelve a hiányzásaimat.) Úgy gondolom, az lenne a legjobb ha magántanulóként folytathatnám a tanulmányaimat, de azt hallottam, hogy ezt nagyon nehéz elintézni, és én már elmúltam 18 éves ami azt jelenti, hogy már tanköteles sem vagyok. Félek, hogyha így folytatom előbb-utóbb elfognak bocsájtani az iskolából, és ez miatt nagyon aggódom. Legalább az érettségit szeretném megszerezni. Erre az indokra engedélyezni fogják, hogy magántanuló legyek? Mit kéne tennem érte?
2013. jan. 6. 22:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Beszélj az osztályfőnököddel ha ezt elmondod biztos segíteni fog.
2013. jan. 7. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem igazán kedvel az osztályfőnököm... De mindent megpróbálok! :) Köszönöm a választ! :)
2013. jan. 8. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!