Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Sziiasztok. Szeretném a...

Sziiasztok. Szeretném a segitségeteket kérni. Iskolárol van szo.17 éves lány vagyok és 11-es márciusba töltöm a 18--at és szeretnék magántanuló lenni, mit tegyek, szakmán lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Azért szeretnék magántanuló lenni:Mert anyukám meghl és apukámmal élek .És mivelmindennap 5-re érek haza kicsit fáraszto,hogy 5-kor kel föznöm,takakritanimeg mosnom és már utána semmihez sincs idöm mire végzek és ezért szeretnék magántanulo lenni?de ez lehetséges 11 osztályba szakmán??vagy mit csináljak ,h megengedjék ,h magántanulo legyek?
2012. okt. 24. 17:32
1 2
 1/14 anonim válasza:
Esti tagozaton befejezheted a sulit.
2012. okt. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Nem hiszem h lehet. Szakmai gyakorlatra ígyis úgy is bekell járnod, az meg több mint az elmélet, nem sokra mész vele.
2012. okt. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm..És akkor semmiem lhetséges a magántanuloságra?
2012. okt. 24. 17:41
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
fordulj az osztályfönöködhöz, vagy az iskola igazgatójához bizalommal
2012. okt. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
De ha bizalommal fordulok az igazgatohoz ,hogy szeretnék magántanuló lenee,akkor megfogják engedni,hogy magántanuló legyek szakmán?
2012. okt. 24. 17:47
 6/14 anonim ***** válasza:
A válaszoló arra értette hogy mi nem tudjuk ezt megmondani, az igazgatónál kell érdeklődnöd.
2012. okt. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hát gondoltam..CSak ugyhallotam ,hogy szakmán nem lehetséges a magántanuloság,de ha apukám benyujt egy papirt,h magántanulo szeretnék lenni akkor lehetséges?vagy inkább menjek esti éretségire?
2012. okt. 24. 17:55
 8/14 anonim ***** válasza:
76%

Először is sajnálom.

A magántanulósághoz nem tudok mit hozzáfűzni, viszont egy kicsivel többet főzz egyik nap és azt meg lehet enni másnap is! :)

Vagy gyűjtsd össze a ruhákat, nem muszáj mindennap mosnod, mondjuk a héten 2-3×! :) :)

2012. okt. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Így se tanultál meg semmit az iskolában, szinte olvashatatlanul írsz!

Ha még be se jársz, hogyan tanulnál meg bármit is!?


Neked érettségi? Ugye viccelsz, még a kategóriát se sikerült eltalálni!

2012. okt. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Neked nem mind1,hogy hova irom a kérdésemet??ha nem teccik akkor nem kell rá válaszolnod szerintem..

Köszönöm a többieknek a választ.

2012. okt. 24. 18:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!