Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy tanuljak meg kb.30...

Bazzs02 kérdése:

Hogy tanuljak meg kb.30 oldalt holnapra? (elmélet és feladatok is)

Figyelt kérdés

30 oldalt kéne megtanulnom mert holnap írunk kémia tz.-t. Nagy vonalakban tudom a dolgokat de hogy tudnám gyorsan és jól (minimum 4es szintre) megtanulni a fogalmakat? Mert azzal van a legnagyobb bajom. Ma még szánok rá 1 órát mielőtt megyek aludni és holnap is felkelek korán ,hogy tudjak tanulni.


ui.: 9.-es vagyok és 2.órában írjuk a dogát.


Köszi a válaszokat! :)



2013. jan. 7. 22:12
 1/4 anonim válasza:

Tedd a párnád alá a tananyagot :)


30 oldalt megtanulni már nem tudsz. Olvasd át minél többször, és próbáld meg értelmezni is, ne csak magolj.

2013. jan. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem holnap reggel 8-kor lesz fizika vizsgám, még most kezdek el készülni a beugróra, meg ki kell dolgoznom még 5 tételt :D Semmi sem lehetetlen :P
2013. jan. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
30 oldalból irtok TZ-t?? egy lecke 30 oldalas? amugy hogy sikerült?
2013. jan. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#1 köszi a tanácsot így utólag is

#2 egyetértek semmi sem lehetetlen :D

#3 30 oldal a füzetben amit írtunk :) am nem sikerült rosszul :D

2013. jan. 9. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!