Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 7. osztályban félévkor a...

7. osztályban félévkor a 3,8-as átlag nagyon rossznak számít?

Figyelt kérdés
Magamhoz képest nem túl jó, 7 db ötösöm lett (angol, irodalom, rajz, ének, informatika, etika, meg a magatartásom), 6 db négyesem (biológia, kémia, technika, fizika, nyelvtan, és a szorgalmam) valamint 4 db hármasom (matematika, történelem, földrajz, testnevelés [a lustaság....] ). Ez mennyire számít rossznak, valamint a felvételiben számít a hetedik félév?
2013. jan. 8. 14:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A matekod biztos, hogy hármas lett? :) Ez az átlag bőven jobb, mint 3,8. (Még úgy is, ha a magatartást és a szorgalmat nem számítod bele.)

Hetedikben én sem voltam túl jó tanuló, a készégtárgyakból, magyarból illetve földrajzból voltam ötös, a természettudományos tárgyakból 4-es, történelemből pedig 3-as. A sors iróniája, hogy most pont történelem szakon vagyok harmadéves. :)

Nem baj, ha nem vagy mindenből példás. Az általános iskola az útkeresés időszaka, arra a tárgyra fordíts sok időt, ami érdekel, illetve ami kell a középiskolai felvételidhez. A többi majd elválik, még bármi lehet belőled kellő szorgalommal és kitartással.

2013. jan. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az, nekem 12.ben volt ennyi, hetedikben meg asszem 4,75.
2013. jan. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!