Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Akik Római jogból (I. )...

Akik Római jogból (I. ) vizsgáztak, mennyi idő alatt tudtak felkészülni?

Figyelt kérdés
Nekem 6 napom van rá, nem tudom, hogy reális-e, vagy inkább próbálkozzak másik vizsgaidőponttal.
2013. jan. 9. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért 1.5-2 hét kell rá. Az a baj hogy nem csak tételt kérdeznek, hanem kb az egész anyagból tesznek fel kérdést, és nagyon alapos tudás kell hozzá. Szerintem próbálkozz másik időponttal, addig tanulj mást.
2013. jan. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! És ha az I.-re ennyit készültél, akkor a II.-re mennyit? :)
2013. jan. 15. 11:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Szintén ugyanennyit, bár a II, nekem lényegesen nehezebb volt, valahogy az a téma nem az én világom. De jelentős könnyebbséget jelentett, hogy volt egy civilisztika nevű tantárgyunk, amit szintén a római jogi tanszéken oktattak, és hamarabb vizsgáztam ebből, így mikor a római jogot tanultam, sok tétel visszaköszöntött civilből, azokat csak át kellett olvasnom.
2013. jan. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!