Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Holnap írunk töri TZ-t és...

Holnap írunk töri TZ-t és kémia röpdolgozatot. Szerintetek sikerülhet ilyen kevés idő alatt felkészülni rájuk?

Figyelt kérdés

Mit tegyek? Most kezdek el tanulni, nagyon sok anyag van, töriből 10 lecke, kémiából 3 lecke. Az a helyzet, hogy töriből alig tudok valamit, mert nem igazán tanultam a téma közben... És nagyon sok az információ, nagyon nehezen jegyzem meg. Kémiát azt szeretem, meg idáig csak ötöseim vannak, de ez pont egy olyan anyagrész, ami elég bonyolult... Mit tegyek??? Hogyan tanulhatnám meg gyorsan ezeket?

16/L


2012. nov. 25. 16:49
1 2
 1/11 anonim válasza:
Anyukádat kérdezted már róla? (Mivel gyereknevelés helyen tetted fel a kérdést...) Hát milyen hosszú volt ez a hétvége? És még van 5 óra belőle alvásidőig... Oszd be az időd. Ha nemtanulásra volt, akkor tanulásra is akad.
2012. nov. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy nem ide írogatsz és várod a választ hanem kikapcsolod a gépet és estig tanulsz.
2012. nov. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát ami neked fontosabb, azt tanuld. És volt tényleg 1 hétvégéd...
2012. nov. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ne menj holnap iskolába.... és menj el orvoshoz, kérdezd meg ő mit ajánlana ha sokat kell tanulnod és izgulsz és nehezen jegyzed meg a dolgokat, ő azt fogja mondani h vegyél schlüsser sót, de nem tudom asszem neked a nátrim vagy a kálium kéne, én vizsgák előtti izgulás ellen szedem ÉS ESKÜSZÖM MŰKÖDIK elképesztő hatása van, semmi stressz és tudok aludni és elsőre megértek és megjegyzek mindet .. hihetetlen ..menj el orvoshoz és kérdezz rá , am kb 1500 ft /hó
2012. nov. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A sulit nem hagyom ki... Most arra gondoltam, hogy mivel a törit 3. órában írjuk, és arra többet kell tanulni, ezért most azt tanulom, aztán miután megírtam, 5. órám lyukas óra, akkor tanulom a kémiát, mert az csak a 6. óra. Meg reggel korábban felkelek kicsit, és akkor is tanulok kémiát. Igazából egyikből sem állok rosszul, de a töri az mégis csak tz, az a fontosabb, meg abból 3 négyesem van, jól jönne egy 5-ös, kémiából pedig 2 5-ösöm, viszont a kémia tanárom nagyon szeret engem valamiért, nem akarok csalódást okozni neki. :D
2012. nov. 25. 17:01
 6/11 anonim ***** válasza:
kémia nem érettségi tárgy nálunk aki nem orvosnak megy már örül a 3-asnak is :D am erre nem lehet mit mondani kezd el tanulni v ne menj suliba.
2012. nov. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez hülye kérdés a javából.... talán kapcsold ki a gépet, és ülj le tanulni. Amég ide írsz, és várod a válaszokat addig simán megtanulhatnád...már a felén túl lennél.
2012. nov. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
puskázz
2012. nov. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
lehet, hogy a kémia nem érettségi tárgy, de beleszámíthat az érettségi pontjaidba ;)
2012. nov. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
igen bele számíthat de általában mindeki 2 dupláz sokkal jobban megéri :D
2012. nov. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!