Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nektek hogy sikerült a központ...

Nektek hogy sikerült a központi felvételi és hogy éltétek át? Nagyon izgultatok és nehéz volt ült melletettek valaki?

Figyelt kérdés
mert én nagyon bevagyok sz@rva mert nem szeretnék rossz iskolába kerülni a jegyeim jók és az átlagom is az lessz de viszont a matek központi nagyon nem megy! 50-ből 23 volt a max amit elértem és nagyon rágörcsölök.

2013. jan. 9. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly írtam meg. Én is féltem stb. Nyelvtan 45 lett Matek 25 De az átlag meg matekba 18 volt :)(matek tanár szerint) De felvettek egy jó Gimibe.
2013. jan. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
nem értem mi ez a nagy para a középiskolás/gimnáziumos felvételinél. nem ez fogja az életedet meghatározni. ha egyetemre jelentkezel senki nem fogja nézni, hogy miféle gimnáziumba/középiskolába jártál, csak az eredmények számítanak. ha meg bekerülsz, akkor már az se.
2013. jan. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Leszartam. Felvettek.


Magyar 47, Matek 26 lett. Idén fogok érettségizni... Na attól már fosok rendesen :D

18/L

2013. jan. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
tudom hogy nem ez fogja meghatározni az életem csak van egy kijelölt iskolám ahova szeretnék menni mert ott van csak olyan szak a városomba és a közelbe ahova szeretnék menni :D és húú az akkor tök jó ha 18 pont az átlag :D és még jó gimibe is mentél :D
2013. jan. 11. 16:28
 5/8 anonim ***** válasza:

Megértelek, rendesen remegek, annyira félek :C

Ismerem magamat, és remegve fogok bemenni, a sebes szívdobogásomat hallani fogom, és majdnem el fogok ájulni. Kiráz majd a hideg, és nem fogok tudni gondolkozni.

Most is így érzek :D

De a szóbelitől még jobban félek, nem vagyok egy beszélgetős típus. Amikor felelek, még akkor is mindig remeg a fejem, és a hangom is folyton beleremeg.


Alapból pedig nem is vagyok annyira nagyon félénk, ha valaki megnéz: felemelt fejjel megyek, magabiztosak a lépteim. De ilyenkor mindig összesz@rom magam.

Egyébként kitűnő lettem szerencsére, szóval szinte tutira felvesznek majd. De még így is félek. :/ 14/l

2013. jan. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
hát holnap lesz! Rettegek! egy hete nem alszom. nekem is jók a jegyeim de ez a fránya matek nem megy 27 volt az eddigi legjobbam és ráadásul az nyugodt körülmények között izgulás nélkül!!!
2013. jan. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tudtátok? :)
2013. jan. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
fúúú én nagyon nem tudtam!!! a matek tanárom azt mondta hogy az a bizonyos nyolcas feladat második félévi tananyag ugyhogy nem is tudhattuk :) szóval elszartam :) de a magyar az nem lett rosz :) és én érdekes módon nem is izgultam :) lehet hogy éppen ez volt a baj...:/
2013. jan. 21. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!