Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 4,64-re köteles félévkor h...

4,64-re köteles félévkor h megadja a tanár az 5-öst nem?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne!

2013. jan. 10. 14:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nem. azt ad, amit jónak lát. ez csak egy matematikai "kötelesség", hogy a 4,64 kerekítéskor 5 lesz. ettől még adhat 4-est is, ha akar. sajnálom. :(
2013. jan. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%
Elméletben igen, gyakorlatban beleveheti, hogy órán nem vagy túl aktív, pofázol, rendetlen vagy stb. Azt meg felejtsd már egy életre, hogy a tanár köteles... Te meg köteles lettél volna megtanulni jobban az anyagot, mégse tettted. Ennyit erről. Szóval nem, nem kötelessége megadni az ötöst, hiába felfelé kéne kerekíteni.
2013. jan. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszi csak van 7 jegyem mind 5-ös kivéve egy tz 4-es és egy beszámoló 4-es.És azt mondta kevés jegyem van.És egyépként meg nagyon szeret én vagyok az egyetlen normális a csoportba.úgyhogy...És rá adásul mindig egyedül ülünk...
2013. jan. 10. 14:13
 4/11 A kérdező kommentje:
azt ki hagytam h a többieknek mind 4 jegyük van és nekik nem kell felelniük...
2013. jan. 10. 14:15
 5/11 anonim ***** válasza:
38%
Nem köteles. A jegyek tájékoztató jellegűek, a tanárnak segítenek a döntése meghozatalában, de nem KÖTELES semmit sem csinálni. Meg is buktathat, ha akar. Persze talán kicsikarhatsz egy pótvizsga lehetőséget az igazgatónál, de hidd el, minden tanár tud olyat kérdezni, amire nem tudod a választ. Tehát pofa alapállásba, tessék tanulni és tisztelni a tanáraidat, különben te fogod a rövidebbet húzni.
2013. jan. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
diszlexiás vagyok am.Ezt ő is nagyon jól tudja...és diszkalkuliás... és most meg kell tanulnom 3 oldal tömény szöveget mert nem hajlandó megadni... szóról,szóra.
2013. jan. 10. 14:19
 7/11 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy nehéz helyzetben vagy, de ha allergiás vagy, vagy ha nincs lábad, tüdőd, akkor is ugyanazt kell teljesítened, mint mindenki másnak. A világ ilyen, később is a jobbat választják, a kifogások senkit nem hatnak meg.

A 3 oldalt viszont nem szóról szóra akarja, csak, hogy pontosan értsd, mit írnak. Elolvasod nagyon figyelmesen 5ször, és már menni is fog. Esetleg készíthetsz egy rövid vázlatot hozzá, ami eszedbe juttatja, hogy miről akarsz beszélni mi után. Ha van benne képlet vagy számítás, azokat is írd ki külön, és szépen meg tudod tanulni. 1-2 óránál nem kellene, hogy tovább tartson.

2013. jan. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

csak az a baj hogy tényleg szóról szóra kell mert az egyik csoport társam fel mondta és egy mondatot máshogy fogalmazott meg, de ugyan az volt a lényege.És 1-est kapott.

Nem említettem angolról van szó.

2013. jan. 10. 14:27
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a másféle megfogalmazás miatt kapott volna 1-est. Talán a tempója, a nyelvtani hibák miatt, a kiejtése miatt lehetett.
2013. jan. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
tanár mondta hogy e-miatt.
2013. jan. 10. 14:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!