Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Diszkalkulia papír felnőttként?

Whatshername kérdése:

Diszkalkulia papír felnőttként?

Figyelt kérdés
Lehet diszkalkulia tesztet csinálni 21 évesen?És ha igen akkor hol?Ugyanúgy a helyi Nevelési Tanácsadónál?Nagyon fontos lenne,előre is köszönöm a válaszokat!

2013. jan. 11. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
A helyi nevelési tanácsadó felnőtt embert nem vizsgál, csak azok tartoznak hozzá akik középiskolai tanulmányokat folytatnak. Felnőtteket igazságügyi logopédiai szakértő vizsgál, és amennyiben szükséges ős mondja el, hogy az általa megírt szakértői véleményt még hová kell elküldeni.
2013. jan. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a gyors választ!

És hogy "jutok el" egy igazságügyi orvos-szakértőhöz?Jól gondolom,hogy csak magánorvosként kereshetem meg őt a diszkalkulia problémával?

2013. jan. 11. 19:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem orvost kell keresni, hanem igazságügyi logopédiai szakértőt! Igen, magánúton tudod megkeresni.
2013. jan. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Értem.

Akkor gondolom fizetni is kell érte...az nem jó..mert munkanélküli vagyok,semmi pénzem..

2013. jan. 11. 21:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért kell neked papír arról, hogy dyscalkuliás vagy?
2013. jan. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!