Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem ra magam hogy...

Hogyan vegyem ra magam hogy tanuljak vizsgaidoszakban?

Figyelt kérdés

elegge nehez egyetemen vagyok (orvosi) es a vizsgak sajnos katasztrofak.

Sokszor annyi vizsgam van, h nem lehet birni.

Es kiborulok, es ramjon h barmit csinaljak, csak ne tanuljak.Szeretem, nem akarok konnyebbet valasztani, mert a vizsgak nagyja megy.De a vegen kezdem feladni, mert mar nehez.

Hogyan allhatok oda, h mindig uljek le tanulni amikor kell?


2008. jún. 1. 13:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

Menj el egy hétre dolgozni a MekDonászba!


Egyébként a tanulások között próbálj meg minél jobban pihenni. Pl. a vizsga után, aznap.

2008. jún. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem évek kellettek, mire rá tudtam magam venni, hogy szeptemberben kell hozzáfogni tanulni, és nem ilyenkor kapkodni:(

ennek ellenére kicsit most is elvagyok úszva, uccsó éves lennék jogin és totál el vagyok havazva...elcsapnak a fejem fölött a hullámok:(

2008. jún. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
gondolj rá, h sok sorstársad van vele így, hátha jobban érzed magad, én tegnap fedeztem fel ezt az oldal, de annyira tetszik, h most meg folyton itt lógok, ahelyett, h pszichot tanulnék:S...s jövő 7en 3 zh-m lesz, meg utána még 4....:(:SSS
2008. jún. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

szerintem nézz nagyon erősen egy félcitromot.vagy gondolj arra milyen jó dolgod van, hogy tanulhatsz, és nem éppen két és fél méter mélyen rohadsz lenn a földben. :D

na jó, ne haragudj, én tényleg ilyenekre szoktam gondolni, amúgy a koncentrációs gyakorlat az tényleg jó, öt percig egy bizonyos pontra koncentrálni, nekem nagyon hamar szerteszaladnak a gondolataim.

sok sikert.

k.

2008. jún. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

ha nem akarsz megbukni mindenből, v fizetős lenni, amit nyögne a családod, akkor muszáj kllllesz!

É.

2008. jún. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Kedves sorstársam! Hasonló problémával küzdök, mint te. Holnapután szigorlatozom, nem tudok semmit, nem is tanultam, bár lentt volna rá négy egész napom...

Egyszerűen nem megy.


Véleményem szerint egyszerűen lemerültél. Rövid idő alatt nagy stressz, ez nagyon ki tud buktatni, főleg az orvosin. A mi háziorvosunk még csak a negyvenes éveiben jár, de mióta ismerem, azóta hófehér a haja. Kiderült, az egyetem alatt őszült meg, 20 évesen, mikor 25 vizsgája volt egy hónap alatt. :P


Önfegyelem, önfegyelem, önfegyelem, nem tudok mást mondani. Meg aztán én is itt írom ezt a választ, ahelyett, hogy a könyveket bújnám... Látod, nem vagy egyedül! :)

2008. jún. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
más is:)) jupppiii...most meg én is csak itt lógok........de vár a matek zh! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁá zutááááááááááááááááálom
2008. jún. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen gondom van, amint leülök tanulni, minden más teendőm fontosabb és persze halaszthatatlanabb lesz.:D Az én titkos fegyverem erre a szadista hajlamokkal megáldott barátom, akit megbíztam, h őrködjön az éberségem felett, eddig bevált.:)
2008. jún. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
hehe:) te sem vagy semmi:) a pasid biztos nem a tanulás felé fog orientálni:XDXDXD
2008. jún. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Bármilyen hihetetlen, de "tanultat", rámszól, ha nem oda figyelek, ahova kéne, és kikérdez.Persze, ha sikerül megtanulni az aznapi adagot, akkor elhagyja az őrmester stílust:)
2008. jún. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!