Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Suli mellett milyen munkát...

Suli mellett milyen munkát tudok végezni 16éves kortól?

Figyelt kérdés
16éves lányok vagyok,és nagyon szeretnék suli mellett pénzt keresni a nyárra. Milyen lehetőségek vannak számomra? neten néztem pár dolgot de nem igazán találtam rendes hirdetést. A rakodó munkás állás meg a prostitúció nem nagyon fekszik, szóval valami normális dolog kéne amit lányok is végezhetnek:p My english is not so good, úgyhogy valami olyan kéne amihez nem kötelező a jó nyelvtudás.

2013. jan. 11. 22:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Fordulj egy diákszövethez, náluk legálisan dolgozhatsz (pl. Universitas, Műisz, Multijob stb).

Elég sok diákmunka van, többségük viszont 18 évtől alkalmaz csak diákot. De 16 évesen is van pár ajánlat (főleg Pesten), de éjszakai műszakra nem mehetsz.

Általában a McDonald's és hasonló gyorséttermek, áruházak és gyárak alkalmaznak sok diákot, de vannak szakképzettséget követelő munkák is. Nézz körbe a diákszövetkezetek honlapján az aktuális ajánlatok végett.

2013. jan. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!